Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: cardio + dizanje utega?

Početnik ttejo avatar
    Pristupio/la
    Mar 2012
    Level
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0.6%
    Achievements:
    Tagger Second ClassVeteran1000 Experience Points
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0
    Stanje reputacije
    0

cardio + dizanje utega?

Znaci cilj mi je postici definiciju, 190cm, 90 kg.
    u dobroj sam formi radi nedavnog ozbiljnog treniranja veslanja, procitao sam vec svasta ali jos mi jedna stvar nije jasna..
    na primjer,u jednom treningu za pocetak odem trcat 9km dovoljno brzo (cardio), i zatim odem dizati intezivno utege u teretanu.. da li si time unistavam misice? procitao sam da kombiniranjem cardio i utega ne dode bas na dobro.. koliko je velika razlika izmedu treninga cardio+dizanje utega i aerobno+dizanje utega? Da li bi trebao odvojiti onda cardio za zasebne treninge ili? netko iskusan sa definicijom ako mi moze odgovorit bio bih zahvalan

0 Not allowed!

2. # ADS
    BB
    Oglasnik
    Pristupio/la
    May 2011

Početnik Connan darill avatar
    Pristupio/la
    Jul 2011
    Level
    1
    Overall activity: 1.6%
    Achievements:
    Three FriendsCreated Album picturesTagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    Thumbs Up
    Stanje reputacije
    0

Re: cardio+ dizanje utega?

Kombiniranjem treninga sa utezima i trcanjem dobijas brze sagorijevanje masti i misica jer trcanje dosta trosi,znaci nemas masti tijelo mora koristiti misice.posto trcis 9km mislim da nemoras ocekivati opstajanje misica,mozes izgledat sam zilavo i povrsno misicavo.
    Sad sto bi ti htio to ti sam znas kazes htio bi nefiniciju! Pa gle ja posto kazes da si se bavio veslanjem vjerujem da je vec imas znaci dobar trening po misicnim skupinama,malo manje kardia(mislim manje od 9km) dobra prehrana i odmor garantiran uspjeh.

0 Not allowed!

Početnik ttejo avatar
    Pristupio/la
    Mar 2012
    Level
    1
    Achievements:
    Thumbs Up
    Stanje reputacije
    0

Re: cardio+ dizanje utega?

Na veslanju sam jeo ko lud, pa vise postigao masu,tj. zelio bi izgubit samo tu mast sa sebe (dobit trbusne i to, kad vec nesto mogu da i izgledam tako ) ako si ovim zilavim i povrsno misicavim mislio na to onda cak mozda i trazim to
    I jos jedno, treniram svaki dan u teretani i izmjenjujem cijelo vrijeme dva slozena treninga sa razlicitim misicnim skupinama, da li bi trebao pustiti vise vremena misicima za regeneraciju(smanjivanjem broja treninga,sloziti jos jedan trening razlicit od ova dva) ili je tako sve ok? hvala

0 Not allowed!

Početnik Connan darill avatar
    Pristupio/la
    Jul 2011
    Level
    1
    Overall activity: 1.6%
    Achievements:
    Three FriendsCreated Album picturesTagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    Thumbs Up
    Stanje reputacije
    0

Re: cardio + dizanje utega?

moras imati pauzu jedan dan da misici odmore da se nahrane kako bi reko,san je isto jako potreban cak i najbitnije,po danima si slozi program,recimo ponedjeljak prsa-biceps.utorak stomak-ledja itd pa jedan dan pauza pa opet,,kardio je i sto vazan al umjeren ako zelis misice, utezi + kardio + prehrana + odmor = savrseni rezultati al zapamti negdje tek poslje 70 dana ce biti prvi vidljivi rezultati,,koristi neke suplemente whey protein itd. wep shop ti je krcat pa vidi. i imas dosta tema savjeta u svim pogledima od programa,prehrane pa presrostiljaj malo forum,

0 Not allowed!

Početnik ttejo avatar
    Pristupio/la
    Mar 2012
    Level
    1
    Achievements:
    Thumbs Up
    Stanje reputacije
    0

Re: cardio + dizanje utega?

vec imam wiederov protein 80+, mozda nije najbolji, ali pozluzit ce svrsi
    ok, hvala na pomoci

0 Not allowed!

Visitors found this page by searching for:

dizanje utega

linkovi za dizanje tegovakako dizati utegekardio i utezidizanje tegova pravilatrčanje i dizanje utegadefinicija kardiotrcanje i dizanje tegovadizanje utega - praviladizanje utega za definicijudizanje utega svaki dankardio sa utezimajedan dan utezi jedan cardioutezi tegovi bodybuildingdizanje tegova za pocetnikevjezbe utezima i trcanjedizači utega suplementidizanje utega i trcanjedizanje tegova i kardiotrcanje posle dizanja utega da ili neprvo kardio pa onda trening snageutezi za dizanjekoliko kila dizati na utezimatrčati ili dizati utege za mršavostkako često dizati utege
SEO Blog

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •