Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Želim definirati tijelo i istaknuti mišiće -totalni početnik

Početnik Gemini avatar
    Pristupio/la
    Dec 2010
    Level
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0.6%
    Achievements:
    Veteran5000 Experience Points
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0
    Stanje reputacije
    0

Želim definirati tijelo i istaknuti mišiće -totalni početnik

I najduži put počinje prvim korakom.

Pozdrav svima na forumu i unaprijed hvala onima koji će mi pomoći. Moj put počinje upisom u teretanu u ponedjeljak i prvim treningom u utorak.

Nikad prije nisam išao u teretanu. Čitam na netu o tome, ali neznanje je proporcionalno znanju pa sa svakom novom informacijom imam 3 pitanja...

Volja mi je beskonačna, ali trebam savjete i pomoć iskusnih i onih koji više znaju.

Ne želim izgledati kao profesionalni body builder, nego u teretanu želim ići više rekreativno, želim definirati tijelo i istaknuti mišiće.

..

Visok sam 178 cm i imam 77kg, što znači 3-4kg viška. Sala imam jedino malo na trbuhu. Po tipu tijela sam, valjda, mezomorf, premda nemam delikatne kosti i nisam baš fragilan. Zapravo je sve dobro raspoređeno, fit sam (osim tog malenog trbuščića), pa neki misle i da sad idem u teretanu... valjda zato što nosim S majice .

..

Moje prve nedoumice su oko:

1. SUPLEMENTI - Prijatelj mi je preporučio da odmah od početka uzimam Whey, kreatin i L-karnitin. Da li da ga poslušam ili? Na netu sam čitao da je možda bolje spaliti svo salo, pa tek onda definirati tijelo... premda nemam puno sala. Uz to, mi je preporučio i vitamine... Uglavnom, najjednostavnije bi mi bilo kad bi mi netko točno napisao što da kupim i gdje u Zg jer je toliko toga... Čitam da je Weider najbolji... Da odmah, od prvog dana uzimam sve suplemente ili da ih postepeno uvodim?

2. TERMIN TRENINGA, SUPLEMENTI I DORUČAK- Zbog obaveza i ritma dana općenito, u početku bi mi najviše odgovaralo u teretani trenirati u ranim jutarnjim satima, s početkom u 07 ili 08h.

Pa me zanima, koliko bih ranije prije treninga trebao ustati i što bih sve trebao jesti ili uzeti? Da uzmem obični doručak od zobenih i whey ili još nešto? Znam samo da L-karnitin trebam uzeti pola sata prije treninga...

Što se programa tiče... mislim u teretani pitati da mi izrade jedan intenzivniji kružni trening za cijelo tijelo...

0 Not allowed!

2. # ADS
    BB
    Oglasnik
    Pristupio/la
    May 2011

Administrator kelly avatar
    Pristupio/la
    Dec 2008
    Visina (cm)
    172
    Težina (kg)
    82
    Godine
    45
    Level
    1
    Overall activity: 42.0%
    Thumbs Up
    Received: 635
    Given: 1,435
    Stanje reputacije
    47

Re: Gemini - 23 god., totalni početnik

Pozdrav!
    Ne može se to sve sad napisati u jedan post, trebaš prvo čitati portal i forum da naučiš osnovne stvari, pa onda pitaj neke eventualne nejasnoće.
    Uglavnom suplementi su dio pravilne prehrane, i djeci u vrtiću se preporuča multivitamin/mineral i riblje ulje...

0 Not allowed!
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge
    knjiga
    you are what you eat

Administrator dizajner avatar
    Pristupio/la
    Sep 2007
    Visina (cm)
    187
    Težina (kg)
    85
    Godine
    33
    Level
    1
    Overall activity: 10.0%
    Achievements:
    Three FriendsVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Thumbs Up
    Received: 111
    Given: 9
    Stanje reputacije
    20

Re: Gemini - 23 god., totalni početnik

Citiraj Prvotno napisano od Gemini
    Volja mi je beskonačna, ali trebam savjete i pomoć iskusnih i onih koji više znaju.
    Ako je tako onda nemaš problema. Samo čitaj!

viewforum.php?f=62

i koristi tražilicu, to barem nije teško
    Tražilica

0 Not allowed!
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

Visitors found this page by searching for:

kako definirati tijelo

definiranje tijela

kako definisati misice

kako istaknuti mišiće

kako izdefinisati tijelo

kako istaknuti misicekako definisati tijelokako najbrze definisati misicekako najbrže definirati tjelodefinirati tijelokako izdefinisati misicedefinisano tijelokako najbrze definisati tijelokako definisati misice vaseg tijela kako najbrze definirati misicekako najbrze definirati tijelodefiniranje fijeladefiniranjekako brzo definirati tijelobrz put do definiranja tijelakako dobro definisati misicekako najbrze do definicija tijelakako do istaknutih mišićakako naglasiti misicekakodefinisati svoje tijelo
SEO Blog

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •