PDA

Pogledaj Full Version : Skinuo 20 kg i izgubio mišičnu masu,zašto??

branimir1
07-07-09, 16:35
I što sada dalje???a nebi htio nabit kile event 2-3

jasmin-mlinaric
07-07-09, 17:12
..ja sam skinio 37 kila..ošlo mišića dosta ali nema veze vratit če se to..

nmajcen
07-07-09, 17:32
kak ste izgubili tolko kila?
kojim nacinom?

branimir1
07-07-09, 19:16
kak ste izgubili tolko kila?
kojim nacinom?
Čitaj moja glupa pitanja,ja sam pomoču ovog foruma napravio prehranu,trčim do 10 km,utorak i četvrtak MMA treninzi,srijedom box,ostali dani trčanje,od preparata thermex i L carnitin fx 2000 i ode kile.

branimir1
07-07-09, 19:19
..ja sam skinio 37 kila..ošlo mišića dosta ali nema veze vratit če se to..

Dali bi whey tu igrao ulogu???da ga koristim uz trening??

Marijan
07-07-09, 19:24
kolko sam skužio ne baviš se teretanom tako da neznam zašto se čudiš da su mišići otišli..

Vladebisi
07-07-09, 22:50
Upravo tako,ja sam isto skinuo ziher 25-30 kg al brijem da sam izgubio jako malo mišiča.Jedino rješenje je trening u teretani,iči maksimalno svaki trening kaj se tiče težina u okviru cca.10 ponavljanja i to sistemom 45 minuta tegovi,30-45 minuta lagani kardio.Kom se da može nabaciti i jutarnji na tašte(to pogotovo vrijedi za endomorfe)
Prehrana:svakako unos proteina 3gr/kg,UH samo ujutro i posle treninga,pojačati unos masti.Poželjno jesti dosta vlakana(salate itd.)
Ja osobno ću na sljedečoj defki probat na ketogenu dijetu. :wink:

Šimun
07-07-09, 23:50
kakva je to ketogena?

Marijan
07-07-09, 23:51
Ja osobno ću na sljedečoj defki probat na ketogenu dijetu. :wink:

čisti keto? 0 UH?

legionnaire
08-07-09, 00:54
da, 0 UH... negdje preporucaju jedan dan ili mozda vikend da se uzimaju i UH... meni je to blesavo, sigurno je efikasno jer sam i ja svojevremeno unosio skoro nista UH i vecinom proteine i skidaju se kile, ali neznam koliko je zdravo jer organizam trosi proteine za energiju a mogao bi ih iskoristiti puno bolje uz UH

Marijan
08-07-09, 01:02
kod keta više od 50 posto kalorija mora ići iz masti. Punjenje obavezno bar jednom tjedno...
Iako, nema šanse da bi ja ubacio keto ikad. Ako bi, imao bi UH u PWM-u.

legionnaire
08-07-09, 13:50
kod keta više od 50 posto kalorija mora ići iz masti. Punjenje obavezno bar jednom tjedno...
Iako, nema šanse da bi ja ubacio keto ikad. Ako bi, imao bi UH u PWM-u.

ne bi ni ja, mislim da bas i nije najbolje za organizam... jedino kad bi imao zbilja 20-30 kila previse

Vladebisi
08-07-09, 20:42
Štoviše,keto je dobra kad se treba riješiti onih zadnjih par kila sala :wink:

Šimun
08-07-09, 21:18
recimo onaj mali slojic na donjem dijelu trbuha?
imam 5,5 sixpack, jer ne vidi mi se zadnji red do kraja, dakle mogo bi keto opalit? :D

Vladebisi
08-07-09, 21:25
Recimo da je tak,ugooglaj ketogena dijeta pa će ti izbaciti malo o njoj.I dobro ju prouči :wink:

Šimun
08-07-09, 21:27
oke proguglal bum, no pitanjce odma za vas tu...
kaj se time ne radi katabolizam?
ili se sprijecava povecanim unosom P koji nadoknadjuje UH?

Vladebisi
08-07-09, 21:34
oke proguglal bum, no pitanjce odma za vas tu...
kaj se time ne radi katabolizam?
ili se sprijecava povecanim unosom P koji nadoknadjuje UH?

E vidiš te stvari i mene zanimaju al pošto ju mislim upotrebljavat tek za koji mjesec dao sam si još vremena da ju proučavam.Ugl.za vrijeme keto dijete se niti whey ne uzima u obzir.Al mislim da bi tu mogle odigrat ulogu BCAA,glutamin i možda casein(neznam kolko on diže insulin) Poanta kod te dijete je da inzulin maksimalno miruje,UH se uzimaju samo u tragovima i to u salatama koje se moraju jest radi vlakana(da nebi bilo plakanja na WC-u).I naravno masti kao izvor energije.
Mislio sam otvorit temu s tim naslovom pa vidjet kaj forumaši misle o tome,poglavito Sly koji bi brijem mogao znat najpreciznije neke cake itd.

Šimun
08-07-09, 21:37
bas citam da, nema dakle ni pwmu u cijeloj toj prici...
bojim se kako misici reagiraju na tu keto dijetu...
procito sam ovaj program:
http://www.exyu-fitness.com/forum/index ... .0%3Bimode (http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=6780.0%3Bimode)
u petak cak kaze ne jesto do treninga, a treninzi nisu split-up vec full body i kardio...
hmm, skeptican sam, moze netko iskusniji pojasnit?

Vladebisi
08-07-09, 21:38
http://forum.teretana.net/viewtopic.php ... 7d2186d4e8 (http://forum.teretana.net/viewtopic.php?p=205409&sid=10f765a78e73bd51c9f53d7d2186d4e8)

Evo ti još malo štiva.

kelly
08-07-09, 22:55
možda casein(neznam kolko on diže insulin)

Kazein ne diže inzulin i njega možeš slobodno piti.

:D

Šimun
08-07-09, 22:57
a moze neki osvrt na pitanje misica? :D

kelly
08-07-09, 23:00
a moze neki osvrt na pitanje misica? :D

Ketogena dijeta skida salo a ne mišiće.

Šimun
08-07-09, 23:05
dakle nema straha od katabolizma?
i btw, oni kazu full body treninzi, mogu ja ipak radit split ili ima poseban razlog za full?

IgyBoy
08-07-09, 23:20
http://www.building-body.com/Kratka-pov ... ijete.html (http://www.building-body.com/Kratka-povijest-low-carb-dijete.html)

a evo i nekakav sazetak,ako vam se ne da citati(iako je vrlo poucno stivo):

Metabolička dijeta se zasniva na tri principa:

* Zamijenimo ugljikohidrate mastima kao primarnim izvorom goriva bez mijenjanja broja kalorija. Tijelo mora reagirati, a kao odgovor daje adaptaciju sagorijevanjem masnoća- pospješuje lipolizu i oksidaciju slobodnih masnih kiselina.
* Jednom kada se tijelo adaptira na tjelesne masnoće i masnoće iz hrane kao primarno gorivo, smanjujemo kalorijski unos iz masnoća. Budući se unos masnoća iz hrane smanjuje, tijelo koristi tjelesne masnoće kao primarni izvor energije.
* Mijenjanjem metabolizma u stroj za potrošnju masnoća i cikličkom izmjenom faza s niskim i visokim udjelom ugljikohidrata, maksimaliziramo mišićnu masu i minimaliziramo tjelesne masnoće. To se postiže manipulacijom glavnih anaboličkih, antikataboličkih i hormona za potrošnju masnoća uključujući testosteron, hormon rasta, inzulin, kortizol i tiroksin.

kelly
08-07-09, 23:29
dakle nema straha od katabolizma?
i btw, oni kazu full body treninzi, mogu ja ipak radit split ili ima poseban razlog za full?

Može se raditi split samo treba povećati težine i smanjiti broj ponavljanja.

Vladebisi
08-07-09, 23:32
možda casein(neznam kolko on diže insulin)

Kazein ne diže inzulin i njega možeš slobodno piti.

Je sve to je ok,najviše me zanima kaj je sa katabolizmom nakon treninga tj. kakav PWM tad koristiti.E tu trebam precizan odgovor.Rekao bi da će Sly odreagirat. :D

Marijan
09-07-09, 00:36
recimo onaj mali slojic na donjem dijelu trbuha?
imam 5,5 sixpack, jer ne vidi mi se zadnji red do kraja, dakle mogo bi keto opalit? :D

jesi ti lud? keto je za debele svinje a ne za tebe, riskirat ćeš i ono mišića šta imaš.

Keto je katabolična djeta. Punjenje je obavezno i ikakva zajebancija rezultira izgubljenim miškama. Unos masti mora biti na luđačkim razinama. Neznam kolko je vas probalo živjet sa 0 UH al nije baš tako lako. Em su vam treninzi *****sti, pump nikakav, glad česta etc.

ak nemate nekog iskustva sa djetama, ono, nemojte ić na keto... :) mislim, normalne djete će savršeno ok odraditi poso. kod svih "normalno-debelih" ljudi, jelte :P

Šimun
09-07-09, 00:47
bemu misa onda nis, hvala, to me zanimalo od pocetka :D
onda cu sam malkice smanjit uh, povecat p i pojacat treninge da to zgubim...

Marijan
09-07-09, 00:50
zakaj ti ideš smanjivat bf? :)

btw što se pwma tiče, mislim da ekipa koristi bcaa.

Šimun
09-07-09, 00:52
ne smeta me moj bf dok stojim, cvrst sam, ali kad sjednem onak se naboram, fuj, sledim se (a nije cista koza jel :D )...
i na lijevoj ruci mi je sad jaca separacija bicepsa neg na desnoj, pa izgleda vece :lol:
sitnice, al mene smetaju ^^

riss
09-07-09, 04:23
od početka čitam ovu temu i čudim se... nisam htio ništa komentirat... za keto dijetu se traba bit pod zdravstvenim nadzorom, jer zna bit opasnih posljedica ako se je strogo ne pridržava... i mislim da se ne isplati to držat... je ju osobno nebi nikad držao, da sam ne znam koliko debel... ima puno boljih načina za skinit kile....

jasmin-mlinaric
11-07-09, 14:26
ma kaka dijeta ovak šta i da vidiš..ahah ovolko obilan ručak nisam pojeo mjesecima :D :D

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs151.snc1/5620_101917663479_780888479_1999768_1698114_n.jpg

Marijan
11-07-09, 14:43
:lol: :handgestures-thumbupleft:

jasmin-mlinaric
11-07-09, 14:55
valja ha?? hehe :violin: :lol:

Šimun
12-07-09, 13:47
tak obilo nisi jel mjesecima?
ja rucak ispod tog ne prihvacam :lol:

jasmin-mlinaric
12-07-09, 16:20
a jbga neko može tak šta jest ja da jedem takve ručkove svaki dan imo bi 200 kila

Šimun
12-07-09, 16:23
a znam, hebiga...al ja pojedem svoje, pa ak staroj nes ostane, cak i starom koj put :lol:
fkt se ubijam u hrani i jedem svaka 2-3 sata...sto me i ljuti, ne prima se masa za mene :(

jasmin-mlinaric
12-07-09, 16:46
a dobro je to..bolje tak nego obrnuto..da nemaš možda trakavicu ?? hehe šalim se

Šimun
12-07-09, 16:52
sad si me sjetio vremena kad sam i ja to mislio, no nemam, provjereno :lol:

Moi
12-07-09, 20:52
a znam, hebiga...al ja pojedem svoje, pa ak staroj nes ostane, cak i starom koj put :lol:
fkt se ubijam u hrani i jedem svaka 2-3 sata...sto me i ljuti, ne prima se masa za mene :(
mlad si i jos se razvijas, tako da se na to trosi jako puno energije. Uz to jos vjezbas, sto je dodatna potrosnja. To te ne treba brinuti, masa dode sa godinama. Imao sam isti problem,.zapravo jos uvijek tesko dobivam masu, jer se vise trosim nego sto mogu unjesti u sebe :)

Šimun
12-07-09, 21:16
aj malo si me razvedrio , fala :mrgreen:
samo kad si pogledam noge, pomislim da kurwe svu hranu uzmu gornjem dijelu haha :D

kelly
12-07-09, 21:20
aj malo si me razvedrio , fala :mrgreen:
samo kad si pogledam noge, pomislim da kurwe svu hranu uzmu gornjem dijelu haha :D
To je zato što ti je ona cura ružna...

:D :D

Šimun
12-07-09, 21:26
bice da je to :D
noge su takve oduvijek, pohlepna gamad :D